Volná místa

Zaměstnavatel: Elliot Paul s.r.o.

O společnosti:
ELLIOT PAUL je 100% dceřinou společností MYKITA GmbH se sídlem v německém Berlíně, což je moderní manufaktura, která v sobě spojuje precizní řemeslné zpracování s nejnovějšími technologiemi. Neustálé hledání inovací, vizionářské použití materiálů a mnoholeté zkušenosti v oblasti designu brýlí charakterizuje naše kolekce brýlí.

ELLIOT PAUL je výrobcem kompletních brýlových obrub z acetátu a sídlí v Domažlicích.

Nabízíme moderní pracovní prostředí, ve stále rozvíjející se společnosti. Všechny naše výrobky jsou předmětem nejvyšších standardů kvality a jsou vyráběny kombinací moderní obráběcí techniky a ruční práce.

Náplň práce:
- fyzicky nenáročná manuální práce vhodná spíše pro muže
- příprava materiálu, vedení skladu
- ruční práce s nárokem na přesnost a důslednost

Nabízíme:
- moderní a útulné pracovní prostředí
- firemní kulturu založenou na respektu, pozitivním přístupu a partnerství
- občerstvení na pracovišti
- bonusy
- týmového ducha

Požadujeme:
- manuální zručnost - dobrý fyzický stav
- spolehlivost
- pozitivní přístup k práci
- schopnost týmové práce, flexibilita a angažovanost
- vyučen

Zobrazit leták Kontaktovat